Gabbiano Droogkap met Statief 1600 Single Speed Zwart
4 reviews
Gabbiano Droogkap met Statief 1600 Single Speed Zwart
4 reviews
Deze droogkap beschikt over 1 ingebouwde Single Speed ventilator en 1 ingebouwde heater. De Gabbiano Droogkap met Statief 1600 Single Speed Zwart beschikt over 950 Watt en een regelbare temperatuur van 0º tot 75º. De droogkap beschikt over een instelbare timer van 0 - 60 minuten om de behandeling automatisch tijdig te stoppen. De Gabbiano Droogkap met Statief 1600 Single Speed Zwart is gemakkelijk in elkaar te zetten en komt met 1 jaar garantie.
Sorry nog niks gekregen niet tevreden
Prettige droogkap statief is stevig,vakkundig gebruikgemak
Gabbiano Droogkap met Statief 1600 Single Speed Zwart
Leider ist das Gerät schwer zu rollen und kippt. Schnell nach über! Zudem kaum Höhenverstellbar.
| Actieve ozonisatie | Nee |
|---|---|
| Afmeting voet | ⌀ 65 cm |
| Bevochtiger | Nee |
| Gewicht | 11.0 kg |
| Heater aantal | 1 |
| Hoogte max. | 113 cm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Infrazon | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kracht | 950 Watt |
| Merk | Gabbiano |
| Op wielen | Ja |
| Temperatuur max. | 75º |
| Temperatuur min. | 0º |
| Timer | 0 - 60 min |
| Type | met statief |
| Ventilator aantal | 1 |
| Ventilator snelheden | Single Speed |
| Zelfmontage | Ja |
Ontvang de beste aanbiedingen en persoonlijk advies.